Dawn of Gods

Zapraszam do obejrzenia forum naszej gildii [RgnR]

Ogłoszenie

forum jest w dalszym ciągu w budowie postaram się dodać jeszcze jakieś działy. Wszystkie sugestie na temat forum mile widziane.

#1 2007-08-01 18:40:30

Alrik Zdobywca

Administrator

6365511
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 14
Punktów :   

Poznajmy się

Jak już zapewne część osób z naszej gildii wie nazywam sie Adam jestem z Gdańska a moje hobby to :
-Broń biała oraz obuchowa
-Pancerze
-Średniowiecze
-Gry komputerowe oraz muzyka

Offline

 

#2 2007-08-01 18:59:44

Tsi

Użytkownik

181438
Call me!
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2007-08-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Imię Paulina
Nick Se Tsi [również: Shiro Kaede, Nie Nosze Bielizny]
Wiek 16 lat
Miejscowość Kielce
Kontakt gg 181438
Skype paulina.trakul / Paulina, Se Tsi


***



Paulina każdego dnia zmaga się z przeciwnościami losu. Do 14 roku życia żyła w przeświadczeniu, iż matka znalazła ją na polu kapusty. W wieku 15 lat przeżyła kryzys osobowości - dowiedziała się, iż jest płci żeńskiej. Wywarło to na jej psychice nieodwracalne konsekwencje. Ale jak wiemy – każdemu jest ciężko. Od najmłodszych lat zafascynowana była Smerfami oraz grami RPG. Jej idolem jest Roman I Reformator. W przyszłości zamierza przejść Guild Wars oraz Diablo 3. Ulubiona gra Pauliny to Neverwinter Nighst.
Dziś, z wielkim trudem próbuje stwarzać pozory normalnej 16 – latki.

Offline

 

#3 2007-08-02 23:31:20

MoRt

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Imię:   Piotr
Wiek: Wiek:  21
Miejscowość:   Wrocław
Kontakt (tel/gg)   505819053  /  5150810

Co robie na co dzień: Jestem studentem 2 roku słonecznej uczelni, czyli AWF-u we Wrocławiu. Studiuje w trybie dziennym także nie zawsze mam czas na granie po 14h w GW, ale staram się przynajmniej 6h wykręcić .  Interesuje się sportem, uczelnia tego wymaga, a ponadto jak widać grami komputerowymi głównie RPG, lecz dobry FPP nie jest zły. Książki to moja pasja głównie Fantasy oraz stare Sci-Fi. Nie chwaląc się dodam, że ukończyłem kurs masażu z wynikiem bardzo dobrym, tym samym otrzymując tytuł zawodowego masażysty. Jestem także młodszym ratownikiem WOPR, a nie długo będę opiekunem wycieczek kolonijnych, także kto wie może sie spotkamy (to do tych młodszych). Także nie wymyślając dłużej, pozdrawiam serdecznie

Ostatnio edytowany przez MoRt (2007-08-02 23:35:04)


To nie spadanie Cię zabija... To nagłe spotkanie z ziemią.

Offline

 

#4 2007-08-03 10:30:55

Fenris

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się

No to czas na Ojca Dyrektora :> . Tak tak to właśnie ja w całej swej skromności .


Na imię rodzice mi nadali Bartek, na studia sam się skierowałem i ukończyłem filozofię i podyplomowa PR w której to brańzy obecnie pracuję .

Z zainteresowań hmm dużo tego: ksiązki (głównie SF i literatura polska), filmy, muzyka, rower, turystyka, góry, od czasu do czasu jakaś gra - głownie fpp ale i niezłym Morpem nie pogardze .


Co do wieku cóż niemłodym :> całe ćwierćwiecze ziemia drży pod moimi krokami :> .

Offline

 

#5 2007-08-19 09:34:25

Niemiec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Imie: Michał
Nick: Awatar Mniejszy
Wiek: 20 lat
Miejscowość: Wlkp/Poznań/Winogrady/Przyjazni(Prz)
Kontakt gg: 198 56 88

Nie ma co sie rozpisywac. Lubie sporty extremalne, ludzi ktorzy maja "cos w glowie" i wiecej chyba nie ma co pisac bo znowu moglbym stronnicami zasypac Do zobaczenia w swiecie magi i miecza.

Ps. "Umiejętność cierpienia bez skarbi jest jedynym praktycznym sposobem, jest wielką wiedzą, lekcją, której trzeba się nauczyć, rozwiązaniem problemu życia."

Ostatnio edytowany przez Niemiec (2007-09-21 11:45:46)

Offline

 

#6 2007-08-24 04:57:40

Pomiot Lawy

Użytkownik

9041459
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Imię: Krzysiek
Wiek: 17 lat(w tym roku będzie 18:)
Miejscowość:Wałbrzych
GG: 9041459

Szczerze to nie wiem co mam pisać więc powiem tak....Moją pasją jest pływanie i gra(zarówno w piłkę nożną jak i gry).Interesują mnie gry przede wszystkim Rpg(Przede wszystkim Gothic)planuje wyjechać na studia do Wrocka i uczyć się pod kątem informatyki...Później może jakąś firme się orworzy ale to nic nie wiadomo...

Offline

 

#7 2007-08-27 01:24:16

astik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Imię:   Marcin
Wiek: 15
Miejscowość:   Warszawa
Pseudonimy: Astik(PLastik), Galax, Szczepan.
Kontakt (gg)   1087202(jak piszesz to przedstaw sie ze z Gw;])
Krotko o sobie: Aktualnie jestem(bede) w trzeciej klasie gimnazjum nr. 27 w Warszawie. Interesuje sie grami komputerowymi, pilka nozna, rugby, plywaniem, muzyka, dziewczynami itp. Najbardziej lubie gry typu MMORPG, FPP(Counter-Strike, Call of Duty, + RTS Tremulous). W niedalekiej przyszlosci mam zamiar pojsc do szkoly o profilu intormatycznym. Moja znajomosc administracji serwerami, xhtml, html, php, css zostala oceniona na bardzo dobry - oraz znajomosc jezykow pascal, c++ na dobry. To tyle co mialbym do powiedzenia ;]

Offline

 

#8 2007-09-30 21:16:43

Oltik PL vel Ney

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Mój wieśniacki nick (oltik) niestety odziedziczyłem po siostrze. Zawsze w każdym mmorpg brała lepszą postać i w końcu musiałem nią grać^^
Druga część (Ney) na cześć marszałka Michela Neya...gdyż jestem zapalonym bonapartystą i ogólnie interesuje się historią.
W internecie mozna mnie znaleść
http://www.zycienastolatkow.pl/forum/me … ile&u=1917 tu
http://nasza-klasa.pl/profile/620871 i tu
A prywatnie jak an szesnastolatka przystało chodzę niestety do LO na mat-fiz, interesuję się sportem (wielki fan Chelsea), dobrym żarciem (niestety po mnie nie widać).
Co pominąłem, przypomnę sobie, mam słabą pamięć


"Świat to skrzyżowanie rzeźni z burdelem" I.B. Singer

Offline

 

#9 2007-10-19 21:50:51

Villemo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

imie: Aleksandra
wiek: 17 lat
miasto: Wrocław
Narazie ucze się w Liceum Ogólnoksztaucacym nr VIII w klasie II o profilu europejskim. Obecnie gram na gitarze, śpiewam, (preferuje muzyke rockową). Interesują mnie japońskie sztuki walki. Jeżdże na snowboardzie. W przyszłości zamierzam skonczyć politechnike wrocławską na wydziale budownictwo.
Do grania w GW zachecił mnie szwagier (Fenix) a podtrzymuje to zainteresowanie Heinkel, którego zdjęcie i moje dodaje tu abyście mieli jako taki nasz obraz.
http://img138.imageshack.us/my.php?imag … 412xs2.jpg

Ostatnio edytowany przez Villemo (2007-10-19 21:52:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-time.pun.pl www.heroes3.pun.pl www.zabimedrzec.pun.pl www.piekielni.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl